Currently set to Index
Currently set to Follow
Dní
Hodin
Minut
Sekund

Konference o podnikání

Clubco Brno, 15. října 2021

Partneři

Projekt symposium

Projekt vznikl v roce 2010 z iniciativy členů studenské organizace AIESEC. Symposium přináší unikátní platformu pro osobní a profesní rozvoj v různých oborech. Prostřednictvím projektu taky podporujeme podnikání a podnikavost studentů a mladých lidí.

Podporovatelé

Konference symposium 2021

Konference Symposium se po dvouleté pauze vrací na scénu. Ročník 2021 bude zaměřený hlavně na podporu podnikavosti mladých lidí. Cílem je vyslechnout si příběhy úspěšných mladých podnikatelů, jenž se na své cestě učili z mnoha vlastních úspěchů a chyb.

Mediální Partneři

Kde se uvidíme?

Konference se tento rok uskuteční v areálu Clubco – nejmodernějšího coworkingu v centru Brna. 

Na koho se můžete těšit?

libor-horeni

Libor Hoření

Libor je mladý podnikatel a inovátor, zakladatel online kuchařky TopRecepty.cz, který vás bude provádět celým průběhem konference.

Filip novák

Filip je konzultant, který pomáhá firmám a živnostníkům se správnou strategií v marketingu a obchodování na internetu. Na konferenci se představí s tématem přednášky: Obchodní dovednosti: Jak reagovat na nátlak a námitky zákazníků.

David Varga

David stál při začátcích Purple Technology a spoluzaložil brokerskou společnost Purple Trading, kterou nyní již pátým rokem vede. Jako CEO ale udělal i několik chyb, ze kterých se dá poučit, a rád se proto s vámi o své “lessons learned” na konferenci podělí.

Petr tomášek

Petr pracuje ve společnosti ČSOB od roku 2001. Svou kariéru odstartoval na pozici korporátního bankéře, později ředitele pobočky a v současné době působí v ČSOB jako regionální ředitel pro Firemní bankovnictví. Ve svém volném čase pomáhá startupům jako mentor.

Petr Beneš

Petr řídí několik společností zaměřených na IT a technologie. Jeho vizí je vytvořit fungující společnost, kde je zakladatel v pozici lídra a vizionáře, který nezasahuje den co den do chodu firmy.

Roman Maštalíř

Roman je zakladatelem platformy Eventee. Na své přednášce vám poradí, jak podnikat při škole a rozdá taky několik užitečních tipů na zlepšení produktivity.

Jan Sláma

Jan začal podnikat už ve dvanácti letech. Za tu dobu vytvořil a rozjel několik aplikacií, eshop, či vlastní startup. Na své přednášce vám poradí co si rozmystet před začátkem podnikání.

Ivan Zaťko

Předtím, než Ivan přijal výzvu rozjet slovenské Donio, pomohl více než stovce crowdfundingových kampaní k tomu, aby úspěšně dosáhly svého cíle. Právě takto rozjeli spolu s Jurajem své firmy madebythe: a Brot Books Deli, které mění úhel pohledu na pomoc neziskovky či knižní kurátorstvím.

Tereza brezanská

Tereza Brezanská stála při začátcích firmy Purple Technology. O tom, jak vybudovat a udržet firemní kulturu, kterou lidi rádi žíjí se za ta léta v Purple naučila mnohé a ráda se podělí o svoje know-how.

Program

14:00 - Registrace + zahájení konference

14:40 - Jan Sláma - FaceUp

Co si rozmyslet před začátkem podnikání?

15:05 - Roman Maštalíř - Eventee

Podnikání při škole

15:30 - Petr Tomášek - ČSOB

Jak zvýšit svoje šance na úspěch?

16:35 - Tereza Brezanská - Purple Technology

Jak vybudovat skvělý tým?

17:10 - Filip Novák - Zeptej se Filipa

Jak reagovat na nátlak a námitky zákazníků?

17:35 - Ivan Zaťko - Donio

Podnikání prospěšné pro tebe i pro mě

18:25 - Petr Beneš - CzechExport Service

Není na co čekat, tak začni!

19:00 - Panelová diskuze

Chyby v začátcích - proč jsou důležité?

20:00 - Networking

Registrace a vstupenky

Neváhejte nás kontaktovat

Vratislav Zdražil

+420 773 112 774
vratislav.zdrazil@aiesec.cz