Currently set to Index
Currently set to Follow
Dní
Hodin
Minut
Sekund

Konference o podnikání

Clubco Brno, 15. října 2021

Partneři

Projekt symposium

Projekt vznikl v roce 2010 z iniciativy členů studenské organizace AIESEC. Symposium přináší unikátní platformu pro osobní a profesní rozvoj v různých oborech. Prostřednictvím projektu taky podporujeme podnikání a podnikavost studentů a mladých lidí.

Podporovatelé

Konference symposium 2021

Konference Symposium se po dvouleté pauze vrací na scénu. Ročník 2021 bude zaměřený hlavně na podporu podnikavosti mladých lidí. Cílem je vyslechnout si příběhy úspěšných mladých podnikatelů, jenž se na své cestě učili z mnoha vlastních úspěchů a chyb.

Mediální Partneři

Kde se uvidíme?

Konference se tento rok uskuteční v areálu Clubco – nejmodernějšího coworkingu v centru Brna. 

Na koho se můžete těšit?

libor-horeni

Libor Hoření

Libor je mladý podnikatel a inovátor, zakladatel online kuchařky TopRecepty.cz, který vás bude provádět celým průběhem konference.

Dalibor Pulkert

Dalibor je podnikatel, který se již 12 let úspěšně pohybuje ve světě IT projektů. Jeho přednáška bude o tom, co dělat s vlastním nápadem a jak zhodnotit jeho kvalitu.

Filip novák

Filip je konzultant, který pomáhá firmám a živnostníkům se správnou strategií v marketingu a obchodování na internetu. Na konferenci se představí s tématem přednášky: Obchodní dovednosti: Jak reagovat na nátlak a námitky zákazníků.

David kašper

David spoluzaložil dvě celosvětově úspěšné brokerské firmy i jednu technologickou. Nyní působí jako CEO a Board Member firmy Purple Holding, kde řeší investice do nových fin-techových subjektů po celém světě.

Petr tomášek

Petr pracuje ve společnosti ČSOB od roku 2001. Svou kariéru odstartoval na pozici korporátního bankéře, později ředitele pobočky a v současné době působí v ČSOB jako regionální ředitel pro Firemní bankovnictví. Ve svém volném čase pomáhá startupům jako mentor.

Roman Maštalíř

Roman je zakladatelem platformy Eventee. Na své přednášce vám poradí, jak podnikat při škole a rozdá taky několik užitečních tipů na zlepšení produktivity.

Jan Sláma

Jan začal podnikat už ve dvanácti letech. Za tu dobu vytvořil a rozjel několik aplikacií, eshop, či vlastní startup. Na své přednášce vám poradí co si rozmystet před začátkem podnikání.

David procházka

David ve svých 26 letech založil platformu Donio. Za rok a půl fungování se jim povedlo vybrat již 250 milionů korun na pomoc zhruba 2 tisícům příběhů. Podnikání s dobrými úmysly bude také tématem jeho přednášky na konferenci Symposium.

Tereza brezanská

Tereza Brezanská stála při začátcích firmy Purple Technology. O tom, jak vybudovat a udržet firemní kulturu, kterou lidi rádi žíjí se za ta léta v Purple naučila mnohé a ráda se podělí o svoje know-how.

Petr Beneš

Petr řídí několik společností zaměřených na IT a technologie. Jeho vizí je vytvořit fungující společnost, kde je zakladatel v pozici lídra a vizionáře, který nezasahuje den co den do chodu firmy.

Registrace a vstupenky

Neváhejte nás kontaktovat

Vratislav Zdražil

+420 773 112 774
vratislav.zdrazil@aiesec.cz