O AIESEC

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí.

Organizace vedená mladými lidmi

AIESEC je celosvětová platforma pro mladé lidi k objevení a rozvíjení jejich leadershipu. Jsme nepolitická, nezávislá, not-for-profit organizace, vedená mladými lidmi, kteří se zajímají o světové problémy, leadership a management. AIESEC nediskriminuje na základě barvy pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženství nebo sociálního původu.

Od doby co jsme byli založeni, se do naší organizace zapojilo více než 1,000,000 mladých lidí, kteří se díky AIESEC mohli podílet na smysluplných projektech, získat tak praktické zkušenosti a pracovat na svém seberozvoji.

Proč děláme, co děláme

Věříme, že udržitelný leadership s globálním zázemím je fundamentálním řešením problémů dnešního světa. Vytváříme pro mladé lidi mezinárodní platformu kde mohou zvýšit své sebevědomí, získat zkušenosti a navzdory počátečním chybám se rychle učit. Naším cílem je, aby mladí lidé objevili, na čem jim skutečně záleží a měli tak pozitivní dopad na společnost a své okolí.

0 +
Zemí
0 +
Aktivních členů
0 +
Zastoupených univerzit
0 +
AIESEC alumni

Náš tým

Sebastian Paloma

President
sebastian.paloma@aiesec.cz
+420 734 753 411 (anglicky mluvící)

Nikol Hanzelková

Finance & Legalita
nikol.hanzelkova@aiesec.cz
+420 733 746 742

Oldřiška Zíková

Vztahy s firmami a korporátními partnery
oldriska.zikova@aiesec.cz
+420 608 167 814

Daniel Bastidas

Profesní stáže v zahraničí
danny.bastidas@aiesec.cz
+420 734 156 163 (anglicky mluvící)

Josef Schneider

Marketing
josef.schneider@aiesec.cz
+420 720 464 823

Tomáš Chromík

Profesní stáže v ČR
tomas.chromik@aiesec.cz
+420 604 217 913

Benjamin Nickels

Dobrovolnické stáže v zahraničí
benjamin.nickels@aiesec.cz
+420 733 746 744 (anglicky mluvící)

Rodrigo Santana

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR
rodrigo.santana@aiesec.cz
+420 733 746 743 (anglicky mluvící)

Maksym Leontiev

Lidské zdroje
maksym.leontiev@aiesec.cz
+420 733 746 740

Kontakty na jednotlivé pobočky

  • Brno
  • CUNI Praha
  • České Budějovice
  • ČZU Praha
  • Hradec Králové
  • Olomouc
  • Ostrava
  • Plzeň
  • VŠE Praha
  • Zlín

brno@aiesec.cz

Prezident pobočky: Klára Chaloupková / +420 777 045 491 / klara.chaloupkova@aiesec.cz

Marketing: Tereza Nikolićová / +420 731 407 207 / tereza.nikolicova@aiesec.cz

Finance a legalita: Vratislav Zdražil / +420 773 112 774 / vratislav.zdrazil@aiesec.cz

Lidské zdroje: Anna Zálešáková / +420 720 595 539 / anna.zalesakova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Barbora Bečicová / +420 773 608 921 / barbora.becicova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže v zahraničí: Sabina Kusáková / +420 732 151 213 / sabina.kusakova@aiesec.cz

Profesní stáže v ČR: Eva Matyášová / +420 722 938 235 / eva.matyasova@aiesec.cz

Profesní stáže v zahraničí: Linda Púšová / +421 948 955 221 / linda.pusova@aiesec.cz

cuni@aiesec.cz

Prezident pobočky: Martin Kopecký / +420 773 457 700 / martin.kopecky@aiesec.cz

Marketing: Michaela Mrázová / +420 724 973 377 / michaela.mrazova@aiesec.cz

Finance a legalita: Jana Oravcová / +421 944 753 766 / jana.oravcova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Jakub Volšanský / +420 722 062 927 / jakub.volsansky@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže v zahraničí: Diana Míková / +420 776 232 581 / diana.mikova@aiesec.cz

cbudejovice@aiesec.cz

Prezident pobočky: Nadiya Symovonyk / +420 773 990 443 / nadiya.symovonyk@aiesec.cz

Marketing: Lukáš Kršek / +420 722 083 736 / lukas.krsek@aiesec.cz

Lidské zdroje: Romana Koubová / +420 721 275 242 / romana.koubova@aiesec.cz

Finance a legalita: Zuzana Míková / zuzana.mikova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Saviour Siawela / +420 607 997 328 / saviour.siawela@aiesec.cz@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže v zahraničí: Miguel Torres/ +420 606 305 854 / miguel.torres@aiesec.cz

czupraha@aiesec.cz

Prezident pobočky: Nela Kocurková / +420 608 330 911 / nela.kocurkova@aiesec.cz

Lidské zdroje a Marketing: Kristýna Pavljučoková / +420 773 972 000 / kristyna.pavljucokova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR + Finance a legalita: Daniel Štembera / +420 722 665 206 / daniel.stembera@aiesec.cz

Profesní stáže v ČR: Malak Alshami / +420 776 885 321 / malakal.shami@aiesec.cz

hradec.kralova@aiesec.cz

Prezident pobočky: Duong Huyen My (Michaela) / +420 777 252 223 / duong.huyen.my@aiesec.cz

Marketing: Lucie Drahošová / +420 792 420 290 / lucie.drahosova@aiesec.cz

Lidské zdroje: Eliška Nová / +420 777 994 846 / eliska.nova@aiesec.cz

Finance a legalita: Gabriela Hvězdová / +420 606 865  642 gabriela.hvezdova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Patrik Šafář / +420 735 887 740 / patrik.safar@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže v zahraničí: Tereza Vítková / +420 731 010 436 / tereza.vitkova@aiesec.cz

olomouc@aiesec.cz

Prezident pobočky: Sabina Tvarůžková / +420 733 283 598 / sabina.tvaruzkova@aiesec.cz

Marketing: David Žichovský / +420 604 153 250 / david.zichovsky@aiesec.cz

Lidské zdroje: Ivana Mančíková / +420 606 532 752 / ivana.mancikova@aiesec.cz

Finance a legalita: Daniela Hirtová / +420 777 035 002 daniela.hirtova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Michaela Sapíková / +420 723 960 869 / michaela.sapikova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže v zahraničí: Radim Maciuch / +420 604 922 742 / radim.maciuch@aiesec.cz

ostrava@aiesec.cz

Prezident pobočky: Lumíř Král / +420 606 329 556 / lumir.kral@aiesec.cz

Marketing: David Navrátil / david.navratil@aiesec.cz

Lidské zdroje: Jan Ondrejček / +420 773 048 662 / jan.ondrejcek@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Kamila Špendlíková / +420 731 949 181 / kamila.spendlikova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže v zahraničí: Adam Fojtášek / +420 736 463 548 / adam.fojtasek@aiesec.cz

Profesní stáže v ČR: Jakub Míchal / +420 720 150 365 / jakub.michal@aiesec.cz

plzen@aiesec.cz

Prezident pobočky: Jakub Šindelář / +420 728 621 020 / jakub.sindelar@aiesec.cz

Marketing: Kristýna Gvoždíková / +420 774 070 598 / kristyna.gvozdikova@aiesec.cz

Lidské zdroje: Jan Kalina / +420 724 886 570 / jan.kalina@aiesec.cz

Finance a legalita: Monika Trachtová / +420 739 900 702 monika.trachtova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Marcela Vítková / +420 739 746 396 / marcela.vitkova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže v zahraničí: Michaela Hrušková / +420 737 949 501 / michaela.hruskova@aiesec.cz

Profesní stáže v ČR: Iveta Bínová / +420 721 366 344 / iveta.binova@aiesec.cz

praha@aiesec.cz

Prezident pobočky: Jan Soukup / +420 731 557 524 / jan.soukup@aiesec.cz

Marketing: Chiara Judt / +47 918 19 195 / chiara.judt@aiesec.cz

Finance a legalita: Dominik Papírník / +420 731 806 556/ dominik.papirnik@aiesec.cz

Lidské zdroje: Lucie Dévová / +420 607 992 449 / lucie.devova@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže a projekty v ČR: Vít Kesselgruber / +420 725 349 705 / vit.kesselgruber@aiesec.cz

Dobrovolnické stáže v zahraničí: Sandra Dang / +420 777 530 434 / sandra.dang@aiesec.cz

Profesní stáže v ČR: Quang Luong Do / +420 775 012 558 / luong.quang.do@aiesec.cz

Stáže ve start-upech v ČR: Thu Giang Nguyen / +420 777 345 662 / thu.giang.nguyen@aiesec.cz

Profesní stáže v zahraničí: Aida Umurzakova / +421 775 257 158 / aida.umurzakova@aiesec.cz

zlin@aiesec.cz

Prezident pobočky: David Dvořák / +420 734 368 244 / david.dvorak@aiesec.cz