Currently set to Index
Currently set to Follow

Co znamená být členem AIESEC?

Členství v AIESEC je určeno pro mladé lidi, kteří hledají různé příležitosti pro svůj rozvoj.

Takže pokud i ty očekáváš od školy něco víc, než jen tuny knih a hodiny učení, čti dál, protože díky členství v AIESEC máš možnost získat nejen nové zkušenosti, ale vyzkoušet si je přímo v praxi!

A to díky podílení se na smysluplných projektech, které mají pozitivní dopad na společnost, pracování v týmu, poznání nových mladých lidí z Česka i ze zahraničí a vedení svého vlastního týmu lidí již v dalším semestru.

Co získáš?

persona

Praktické zkušenosti

Tohle nás odlišuje: Na rozdíl od klasické akademické zkušenosti, AIESEC je o akci. Jsme součástí týmů, kde vykonáváme práci a dosahujeme cílů na základě reálných zdrojů. V AIESEC jde o učení praktickou formou a to je právě to, co ti umožní rozvinout tvé kompetence z hlediska znalostí, dovedností a chování.

one world

Mezinárodní kontakty

Staň se jedním z více než 40 000 členů AIESEC napříč světem. Propojíš se s mladými lidmi, kteří smýšlí podobně jako ty a zajímají se o globální problémy. Naše celosvětová síť lidí nepředstavuje jen aktuální členy, ale také ty bývalé, kteří ti předají své cenné zkušenosti a znalosti.

working together

Seberozvoj

Tohle jsou věci, které se naučíš skrze praktickou zkušenost, skrze tvou práci na rozvoji tvých osobních Leadership kvalit - dovednosti z funkční a manažerské oblasti, návyky chování, které se ti budou hodit v každém oboru práce, kterou si zvolíš pro svou budoucnost.


Naše pobočky


Olomouc

Brno

Plzeň
 
Praha
 
ČZU Praha

CUNI Praha

Jak vypadají jednotlivé kroky přijímání nových členů?

Krátký pohovor

Vysvětlíme ti jak AIESEC funguje a ukážeme, co u nás můžeš reálně dělat

Assessment centrum

.Pořádají jen některé pobočky. Vyzkoušíš si tady různé týmové a individuální úkoly.

Induction Days

Zde se dozvíš více o AIESEC, poznáš členy pobočky a získáš potřebné dovednosti pro svůj úspěšný začátek.