Co znamená být členem AIESEC?

Členství v AIESEC je určeno pro mladé lidi, kteří hledají různé příležitosti pro svůj rozvoj.

Takže pokud i ty očekáváš od školy něco víc, než jen tuny knih a hodiny učení, čti dál, protože díky členství v AIESEC máš možnost získat nejen nové zkušenosti, ale vyzkoušet si je přímo v praxi!

A to díky podílení se na smysluplných projektech, které mají pozitivní dopad na společnost, pracování v týmu, poznání nových mladých lidí z Česka i ze zahraničí a vedení svého vlastního týmu lidí již v dalším semestru.

Od členství v AIESEC tě dělí už jen jedno kliknutí!

Již od roku 1948 AIESEC rozvíjí leadership mladých lidí ve více než 120 zemích světa. Od té doby máme více než 1 000 000 bývalých členů.

Staň se členem a buď i ty součástí této mezinárodní sítě, kde nastartuješ svůj osobní a profesní růst a změníš svět kolem sebe k lepšímu.

Chci se zaregistrovat

Co si mohu jako člen vyzkoušet?

Tak já můžu organizovat projekt pro desítky stážistů?
No jasně! Pokud znáš projekt EDISON ze střední, tak jsi ještě o krok na před. Domluv to na školách ve tvém kraji, vyber stážisty, pomoz jim dostat se do Česka a zajisti jim zkušenost s osobním rozvojem.
Cože je to HR? Hipsterská restaurace?
Bohužel to s veganskou nutellou nemá nic společného. Jsou to lidský zdroje. Na pobočkách máme desítky členů a proto je potřeba pracovat s jejích motivaci, spokojenosti a vzděláváním, stejně tak zajistit výběr nových členů.
Že prý finance nejsou jen o matice a účetnictví?!
To teda ne! Finance jsou o vytváření rozpočtů a vedení finančních zdrojů tak, aby zajistili udržitelnost studentské organizace a návratnost investic. A na zbytek? Máš kalkulačku nebo Excel.
Být v kontaktu s korporáty, ale i s malými start-upy?
Zprostředkuj stážistům z celého světa nezapomenutelnou profesionální zkušenost v různých českých firmách a startupech. Pracuj na navázaní nové spolupráce, postarej se o vybrání těch správných stážistů a pomoz jim během jejich pobytu v Česku.
Vytvářet marketingové kampaně a #MakeItViral?
Jasně! Zvyšuj povědomí o zahraničních stážích, reprezentuj AIESEC na externích eventech, spravuj obsah sociálních médií, piš články a natáčej videa. Přicházej s novými nápady a realizuj je! Postav třeba letadlo doprostřed kampusu a ukaž tak všem, že můžou jet na stáž.
Že můžu příští semestr vést vlastní tým?
Už za necelé 4 měsíce můžeš vést svůj tým a za rok třeba celou pobočku. Nakoukneš tak pod pokličku různým oblastem a navíc budeš pracovat na něčem, co dává smysl. Kdo tohle může po pár letech na vysoký říct?
Chci se zaregistrovat

Zkušenosti našich členů

Přihláška