Currently set to Index
Currently set to Follow

BE IN CHARGE OF YOUR ACTION

Vykroč ze svojí komfortní zóny a připoj se k desítkám tisíc mladých lidí po celém světě, které spojuje to, že věří v lepší budoucí svět a snaží se být jeho aktivní součastí.

Co znamená být členem AIESEC?

Členství v AIESEC je určeno pro mladé lidi, kteří hledají různé příležitosti pro svůj rozvoj.

Takže pokud i ty očekáváš od školy něco víc, než jen tuny knih a hodiny učení, čti dál, protože díky členství v AIESEC máš možnost získat nejen nové zkušenosti, ale vyzkoušet si je přímo v praxi!

A to díky podílení se na smysluplných projektech, které mají pozitivní dopad na společnost, pracování v týmu, poznání nových mladých lidí z Česka i ze zahraničí a vedení svého vlastního týmu lidí již v dalším semestru.

Co získáš?

persona

Praktické zkušenosti

Tohle nás odlišuje: Na rozdíl od klasické akademické zkušenosti, AIESEC je o akci. Jsme součástí týmů, kde vykonáváme práci a dosahujeme cílů na základě reálných zdrojů. V AIESEC jde o učení praktickou formou a to je právě to, co ti umožní rozvinout tvé kompetence z hlediska znalostí, dovedností a chování.

one world

Mezinárodní kontakty

Staň se jedním z více než 40 000 členů AIESEC napříč světem. Propojíš se s mladými lidmi, kteří smýšlí podobně jako ty a zajímají se o globální problémy. Naše celosvětová síť lidí nepředstavuje jen aktuální členy, ale také ty bývalé, kteří ti předají své cenné zkušenosti a znalosti.

working together

Seberozvoj

Tohle jsou věci, které se naučíš skrze praktickou zkušenost, skrze tvou práci na rozvoji tvých osobních Leadership kvalit - dovednosti z funkční a manažerské oblasti, návyky chování, které se ti budou hodit v každém oboru práce, kterou si zvolíš pro svou budoucnost.

Previous
Next
Previous
Next

Jak vypadají jednotlivé kroky přijímání nových členů?

Krátký pohovor

Vysvětlíme ti jak AIESEC funguje a ukážeme, co u nás můžeš reálně dělat

Assessment centrum

.Pořádají jen některé pobočky. Vyzkoušíš si tady různé týmové a individuální úkoly.

Induction Days

Zde se dozvíš více o AIESEC, poznáš členy pobočky a získáš potřebné dovednosti pro svůj úspěšný začátek.

Národní konference

Na této konferenci získáš ještě větší přehled a seznámíš se i s členy z ostatních poboček.