youth speak forum
Dní
Hodin
Minut
Sekund

O YouthSpeak

YouthSpeak Forum je platforma pro všechny, kterým není udržitelný rozvoj lhostejný. Mladí lidé z celé České republiky mají možnost prezentovat své nápady a projekty před zástupci firem, start-upů, neziskových organizací a veřejnosti. Cílem YouthSpeak je proměnit mladou iniciativu ve skutečné akce.

YouthSpeak: Výzva za udržitelnost

Změnili jsme se. Letos bude konference o trochu jiná. Spojili jsme se s firmami a organizacemi – a vytvořili jsme koncepty projektů, na kterých budeme společně s tebou pracovat. Přijmeš naši výzvu?

Kdy a kde?

 

6.11.2020
Magistrát hlavního města Prahy

Sleduj náš facebook event a měj vždy nejaktuálnejší informace o akci!

Agenda

I tento rok se můžseš těšit na přednášky a diskuze s firmami jako je Coca-Cola, Plzeňský Prazdroj, Nestlé nebo Unilever, které ti při tvorbě projektů poskytnou profesionální náhled a pomoc. Společně s partnery jsme pro tebe připravili zadání projektů, na kterých budeš pracovat společně se svým týmem mladých a odhodlaných kolegů.

Jaké je naše letošní zaměření?

sdg 2

Konec hladu

Špatná výživa způsobuje téměř polovinu (45 procent) úmrtí dětí mladších pěti let, to je 3,1 milionu dětí ročně.

sdg 12

Odpovědná výroba a spotřeba

Za rok lidstvo vyplýtvá nebo jinak znehodnotí 1,3 miliardy tun potravin.

sdg 3

Zdraví a kvalitní život

Navzdory globálnímu zlepšení umírá stále více dětí v jižní Asii a subsaharské Africe. Čtyři z pěti úmrtí dětí mladších pěti let se týkají těchto regionů.

Hlavní PartneŘI

PARTNEŘI

REGISTRACE

Zaujala tě naše vize a chceš také smysluplnou cestou přispět k Cílům udržitelného rozvoje? Zaregistruj se a můžeš spolu s námi vykročit vstříc celosvětové výzvě!

Pro víc informací sleduj náš facebook event

Máš dotaz? Neváhej a napiš nám na youthspeak@aiesec.cz

Sleduj náš event na facebooku a měj vždy aktuální informace
👇👇👇