Currently set to Index
Currently set to Follow

Konference o podnikání

21. Říjen 2022

Hlavní partner

na konferenci symposium 2022 vystoupili

JAN VLACHYNSKÝ​

Honza Vlachynský je spoluzakladatelem brněnské gastronomické skupiny Lidi z Baru, která provozuje dnes už legendární podniky jako Bar, který neexistuje, Super Panda Circus, 4pokoje či zážitkový hotel Anybody. Vystudovaný psycholog, člen Forbes 30 pod 30 a Český Goodwill v kategorii inovací fandí prostředkům vylepšujícím mentální výkon, což ho vedlo k nápadu vytvořit brainhack drink Osmička. V roce 2020 vydal svou první knihu o leadershipu a nazval ji provokativně Šéfové jsou kok*ti.

Pavlína Louženská

Pavlína založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 30 000 členek. Za poslední rok pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě. Píše newsletter o nových technologiích na pavlinaspeaks.com a na Hospodářských novinách má podcast #Trendspotting o forecastingu.

Petr Krejčí

Petr "Minutový" Krejčí stojí za projekty jako je Minutový řečník, který každý rok pomůže více jak 1000 lidem snížit stres z mluvení na veřejnosti, Minutový networking, kde propojuje ty nejzajímavější business osobnosti z ČR ale tentokrát nám něco poví o TikToku a o tom, proč je to super marketingový nástroj a podělí se s vámi o pár tipů.

Daniel Šmíd

Mluví a píše o chování a oděvech, zvláště pánské oděvy jsou doslova jeho vášní. Hledá smysl nového gentlemanství a rozumného pořizování oděvů a o tom píše knihy, články i přednáší. Je uznávaným lektorem kultivovaného projevu, moderní etikety a firemní kultury. Firmám pomáhá zavést obchodní etiketu jako strategii k úspěchu - zlepšuje, jak zaměstnanci mluví se zákazníky, jak se chovají v kancelářích a jednají navzájem i nadřízenými.

Petr Sedláček

Petr Sedláček je zkušený konzultant, lektor, kouč a terapeut. V minulosti pracoval například jako poslanecký asistent evropského prezidenta v japonské firmě, PR manažer a tiskový mluvčí nadnárodního strojírenského gigantu. Pracoval také na volné noze pro lokální i nadnárodní společnosti a individuální klienty. V roce 2015 založil poradenskou společnost NESPIRE a zároveň od roku 2019 působí ve společnosti Adbros.

Vítek Škop

Vítek Škop je povoláním designér, v současnosti buduje českou značku interaktivních učebnic Vividbooks. Hledá průniky mezi designem a jeho využitelností v reálném světě, kde může pomáhat lidem a řešit jejich problémy. Design pomáhá podnikatelům v mnoha odvětvích. Pomůže jim správně komunikovat, stavět procesy a svůj produkt. Design thinking můžeme ale aplikovat i před prvním krokem do světa businessu. Jak tedy díky designu nasměrujeme naše podnikání k platícímu uživateli a k řešení jeho problému?

Olga Vlachynská

Olga Vlachynská je psycholožka a psychoterapeutka. Pomáhá lidem a týmům v křehkých chvílích probudit k životu naději a nakopnout potřebné změny. Jak být skvělým leaderem nejen druhým, ale i sám sobě? Jak se mít rád, i když se zrovna nedaří? Olga vás provede náročným terénem psychohygieny pro vytížené lidi. Tak, abyste nezakopávali o svoje vlastní ambice. Tak, aby se vaše cesta na vrchol nestala noční můrou, ale byl v ní prostor pro radost i odpočinek.

PETRA LUPIEŃSKÁ

Petra je advokátkou, která pomáhá klientům pochopit důležitou roli právního experta od samého začátku byznysu tak. Poskytuje právní služby jak start-upům, tak zkušeným podnikatelům, je odbornicí na ochranu osobních údajů, IT právo a problematiku ochranných známek.

Filip Koubek

Filip je spoluzakladatelem startupu Motionlab, který vyvijí unikátní platformu pro video personalizaci. V něm využívá své zkušenosti s řízením cenami ověnčeného kreativního motion design studia Motionhouse. Filip je člen výběru 30 pod 30 časopisu Forbes za rok 2021.

Zuzana Paulovics

Zuzana pracuje ve skupině ČSOB od roku 2001. Většinu své kariéry se pohybovala ve středním managementu a zabývala se malými a středními podniky. Během finanční krize nasbírala cenné zkušenosti v maďarské K&H, kde řídila zjednodušení úvěrového procesu a podporu korporátního byznysu. V roce 2018 se pustila do nové výzvy v podobě rozjetí akceleračního programu pro startupy Start it @ČSOB. Její hlavní focus v této chvíli jsou způsoby ověření poptávky po inovativních řešeních.

GABRIELA POVÝŠILOVÁ​​

Gabriela působí v CTP na pozici ESG Managera a na starosti má implementování ESG principů do obchodních aktivit CTP v rámci České republiky. Před nástupem do CTP pracovala v oboru logistiky již více než 10 let. Koordinovala české i mezinárodní Sustainable Development týmy, zaštiťovala mezinárodní CSR projekty a dohlížela na interní ekoaudity. Gabriela rovněž pravidelně přednáší na konferencích a publikuje články v odborných magazínech věnujících se tématům ekologie a udržitelného rozvoje.

Marie Reitingerová

Marie Reitingerová pracuje jako projektová manažerka ve VR/AR studiu YORD zatímco dokončuje magisterské studium Managementu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Během studia strávila 4 roky ve studentské mezinárodní organizaci AIESEC a zajímá se o témata osobního rozvoje, work-life balance a inovací v businessu. Ráda přijímá nové výzvy, i proto se ujala role moderátorky letošního ročníku Symposia.

KONFERENCE SYMPOSIUM 2022

Konference Symposium 2022 se uskutečnila znovu v prostorách coworkingu ClubCo. Před samotnou konferencí proběhl workshop Design Thinking vedený Pavlínou Louženskou. Poté proběhla samotná konference v tématu Za Hranicemi Byznysu, při které měli účastníci možnost vyslechnout si osobní příběhy úspěšných podnikatelů a získat znalosti z oblastí, které úzce souvisí s podnikáním, úspěchem v něm a jeho udržitelností – duševní zdraví, etika, právo a všeobecný přehled o trendech.

Partneři

Sponzoři

Mediální partneři