Currently set to Index
Currently set to Follow

Konference o podnikání

Clubco Brno, 15. října 2021

Konference symposium 2021

Konference Symposium se po dvouleté pauze vrátila na scénu. Ročník 2021 byl zaměřený hlavně na podporu podnikavosti mladých lidí. Účastníci si vyslechli příběhy úspěšných mladých podnikatelů, jenž se na své cestě učili z mnoha vlastních úspěchů a chyb.

Na konferenci symposium 2021 vystoupili

libor-horeni

Libor Hoření

Libor je mladý podnikatel a inovátor, zakladatel online kuchařky TopRecepty.cz, který prováděl celým průběhem konference.

Filip novák

Filip je konzultant, který pomáhá firmám a živnostníkům se správnou strategií v marketingu a obchodování na internetu. Na konferenci se představil s tématem přednášky: Obchodní dovednosti: Jak reagovat na nátlak a námitky zákazníků.

Petr Tomášek

Petr pracuje ve společnosti ČSOB od roku 2001. Svou kariéru odstartoval na pozici korporátního bankéře, později ředitele pobočky a v současné době působí v ČSOB jako regionální ředitel pro Firemní bankovnictví. Ve svém volném čase pomáhá startupům jako mentor.

David Varga

David stál při začátcích Purple Technology a spoluzaložil brokerskou společnost Purple Trading, kterou nyní již pátým rokem vede. Jako CEO ale udělal i několik chyb, ze kterých se dá poučit, a rád se proto o svých “lessons learned” podělil na konferenci.

Petr Beneš

Petr řídí několik společností zaměřených na IT a technologie. Jeho vizí je vytvořit fungující společnost, kde je zakladatel v pozici lídra a vizionáře, který nezasahuje den co den do chodu firmy.

Roman Maštalíř

Roman je zakladatelem platformy Eventee. Na své přednášce radil, jak podnikat při škole a rozdal taky několik užitečných tipů na zlepšení produktivity.

David Špunar

Podnikat začal s kamarády už ve 14 letech. Od první mobilní aplikace, neziskové projekty, marketingové služby a vývoj pro klienty se dostali až k založení FaceUp. S kolegy tvoří online schránku důvěry, kterou využívá přes 2 000 škol a firem od USA po Zimbabwe.

Ivan Zaťko

Předtím, než Ivan přijal výzvu rozjet slovenské Donio, pomohl více než stovce crowdfundingových kampaní k tomu, aby úspěšně dosáhly svého cíle. Právě takto rozjeli spolu s Jurajem své firmy madebythe: a Brot Books Deli, které mění úhel pohledu na pomoc neziskovky či knižní kurátorství.

Tereza brezanská

Tereza Brezanská stála při začátcích firmy Purple Technology. O tom, jak vybudovat a udržet firemní kulturu, kterou lidi rádi žíjí se za ta léta v Purple naučila mnohé a ráda se podělila o svoje know-how.

Partneři

Podporovatelé

Mediální Partneři