Currently set to Index
Currently set to Follow

Konference o podnikání

Clubco Brno, 15. října 2021

Na konferenci symposium 2021 vystoupili

libor-horeni

Libor Hoření

Libor je mladý podnikatel a inovátor, zakladatel online kuchařky TopRecepty.cz, který prováděl celým průběhem konference.

Filip novák

Filip je konzultant, který pomáhá firmám a živnostníkům se správnou strategií v marketingu a obchodování na internetu. Na konferenci se představil s tématem přednášky: Obchodní dovednosti: Jak reagovat na nátlak a námitky zákazníků.

Petr Tomášek

Petr pracuje ve společnosti ČSOB od roku 2001. Svou kariéru odstartoval na pozici korporátního bankéře, později ředitele pobočky a v současné době působí v ČSOB jako regionální ředitel pro Firemní bankovnictví. Ve svém volném čase pomáhá startupům jako mentor.

David Varga

David stál při začátcích Purple Technology a spoluzaložil brokerskou společnost Purple Trading, kterou nyní již pátým rokem vede. Jako CEO ale udělal i několik chyb, ze kterých se dá poučit, a rád se proto o svých “lessons learned” podělil na konferenci.

Petr Beneš

Petr řídí několik společností zaměřených na IT a technologie. Jeho vizí je vytvořit fungující společnost, kde je zakladatel v pozici lídra a vizionáře, který nezasahuje den co den do chodu firmy.

Roman Maštalíř

Roman je zakladatelem platformy Eventee. Na své přednášce radil, jak podnikat při škole a rozdal taky několik užitečných tipů na zlepšení produktivity.

David Špunar

Podnikat začal s kamarády už ve 14 letech. Od první mobilní aplikace, neziskové projekty, marketingové služby a vývoj pro klienty se dostali až k založení FaceUp. S kolegy tvoří online schránku důvěry, kterou využívá přes 2 000 škol a firem od USA po Zimbabwe.

Ivan Zaťko

Předtím, než Ivan přijal výzvu rozjet slovenské Donio, pomohl více než stovce crowdfundingových kampaní k tomu, aby úspěšně dosáhly svého cíle. Právě takto rozjeli spolu s Jurajem své firmy madebythe: a Brot Books Deli, které mění úhel pohledu na pomoc neziskovky či knižní kurátorství.

Tereza brezanská

Tereza Brezanská stála při začátcích firmy Purple Technology. O tom, jak vybudovat a udržet firemní kulturu, kterou lidi rádi žíjí se za ta léta v Purple naučila mnohé a ráda se podělila o svoje know-how.

Konference symposium 2021

Konference Symposium se po dvouleté pauze vrátila na scénu. Ročník 2021, který byl zaměřený hlavně na podporu podnikavosti mladých lidí sklidil úspěch mezi řečníky i účastníky. Účastníci měli možnost vyslechnout si příběhy úspěšných mladých podnikatelů, jenž se na své cestě učili z mnoha vlastních úspěchů, no hlavně chyb a selhání.

Partneři

Podporovatelé

Mediální Partneři