O projektu

Future You(th) je projekt pro všechny, kteří se zajímají o své budoucí kariérní možnosti. Akce přináší možnost spojit se se zástupci firem a získat informace, které účastníkům mohou pomoci rozhodnout se co podniknout dál a jaké budou jejich další kroky. V rámci akce nebudou chybět ani zástupci z řad těch, co se rozhodli rozjet svůj vlastní business nebo se rozhodli dělat věci jinak a inovativně, takže o inspiraci a zajímavé příběhy nebude nouze.

 

Projekt se soustředí také na účastníky ze středních škol, kteří se budou moci spojit se studenty z řad vysokoškoláků a získat informace o studiu na vysoké škole v rámci druhé části programu vytvořeného speciálně pro ně. 

Kdy a kde?

 

16. 6. 2021
Online přes Zoom

Sleduj naši událost na Facebooku a měj vždy nejaktuálnější informace.

Agenda

Připravili jsme pro vás nabitý program. Během akce se můžete těšit na přednášky a diskuze s firmami jako jsou Commerzbank a Modelez, které jsou připraveny vám poskytnout autentický pohled do každodenního chodu společnosti a profesionální rady či zpětnou vazbu na vámi vytvořenou případovou studii. Letošní program je kompletně online.

Středa 16.6.

13:00

Zahájení & představení AIESEC 

13:30

Představení partnerů & Q&A

14:15

Přestávka

14:30

Firemní blok - workshopy a případové studie s firmami
Středoškolský blok - diskuze ohledně oborů na vysokých školách.

16:30

Inspiruj se příběhy

17:00

Networking - zeptej se firem na co potřebuješ

17:30

Ukončení prvního dne

Partners