Currently set to Index
Currently set to Follow

Spolupráce

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí. Věříme, že udržitelný leadership s globálním zázemím je fundamentálním řešením problémů dnešního světa. Vytváříme pro mladé lidi mezinárodní platformu, kde mohou zvýšit své sebevědomí, získat zkušenosti a navzdory počátečním chybám se rychle učit. Naším cílem je, aby mladí lidé objevili, na čem jim skutečně záleží a měli tak pozitivní dopad na společnost a své okolí.

Global Talent

Získejte do vaší společnosti mezinárodní talenty z celého na světě. Přineste do své firmy nové nápady a jiný uhel pohledu.

YouthSpeak Forum

Mladí lidé, kteří navrhují řešení pro vaši společnost na jedné z našich největších událostí roku, YouthSpeak Forum - konference o udržitelnosti.

Národní konference

Propagujeme vaši značku na našich čtyřech národních konferencích po celé zemi s publikem až 200 mladých lídrů.

Akce které pořádáme

Future You(th)

Prezentujte vaši firmu před studenty kteří hledají co můžou dělat po škole nebo kde případně můžou začít už během studia.

Prvákoviny

Akce pro studenty prvního ročníku, kteří začínají na univerzitě a chtějí poznat nové lidi a jak vše funguje, ještě před začátkem jejich prvního semestru. Akci pořádáme v Plzni na ZČU.

Connect the world

Akce pořádána tak, aby ukázala důležitost angličtiny, různé kultury a jak probíhá práce v mezinárodních firmách.

Orientation Days

Intenzivní přípravný kurz pro budoucí studenty prvních ročníků. Během dvou dnů mají studenti prvního ročníku příležitost seznámit se se staršími studenty a poznat univerzitu blíž. Akci pořádáme v Ostravě a Olomouci.

Symposium

Propagujeme vaši značku na našich čtyřech národních konferencích po celé zemi s publikem až 200 mladých lídrů.

Naši partneři

Mediální partner

Hlavní partner

accenture
sap concur
coca cola czech republic