AIESEC Hradec Králové

AIESEC Hradec králové působí na Univerzitě Hradec Králové již přes 4 roky. Za tu dobu se jí podařilo vyslat desítky českých studentů na zahraniční stáže, ale i přijmout desítky zahraničních studentů, kteří přijeli do Hradce Králové a okolí. V republikovém srovnání patří spíše k menším pobočkám a na univerzitě je jejími členy okolo 30 studentů. Ti mají v rámci členství možnost zdokonalovat své schopnosti a znalosti v mnoha oborech (marketing, finance, recruitment) a mají také možnost účastnit se zajímavých tréninků od místních firem.

Hradecká pobočka je známá i pro své konání vzdělávací série seminářů AIESEC Academy, která se koná již téměř dva roky během semestru. Studenti, kteří akademii navštíví mají možnost získat dodatečné vzdělání v různých oborech, které se jim bude hodit v praxi. Studenty kteří přes hradeckou pobočku vyjeli na stáž můžete pak potkat na cestovatelských večerech Sem&Tam v hradeckém AC klubu, kde vypráví o zážitcích ze své stáže.

AIESEC Hradec Králové třikrát do roka pořádá vzdělávací projekt EDISON na českých základních a středních školách, na který vždy přijíždí mezinárodní skupina studentů, kteří učí české děti o svých zemích a kulturách a o důležitosti angličtiny.

IMG_3410