Vydej se na stáž do zahraničí a získej praktické zkušenosti v oboru.

Zajímavý životopis ti může otevřít mnohé dveře. Přidej si do toho svého zahraniční stáž v oboru a buď o krok blíže ke své budoucí kariéře.

Díky programu Global Talent získáš nejenom mnoho praktických zkušeností, ale také poznáš zahraniční pracovní prostředí, naučíš se pracovat s různými typy lidí a získáš relevantní kontakty. Stáže nabízí odpovídající mzdu pro danou zemi a flexibilní pracovní rozvrh.

Najdi mnohem víc, než jen práci!

Chceš v budoucnu pracovat v mezinárodní firmě? Stáž v zahraničí je výborný začátek.

Tyto stáže pomáhají řešit jak osobní cíle stážistů, tak i potřeby společností. Právě proto je celý proces, kterým stážista prochází, koncipován za účelem osobního rozvoje a firemního růstu. Stáž je také plná výzev, vyžaduje jistou dávku kreativity, zodpovědnosti a schopnosti rychle se učit. Taková zkušenost je pro každého neocenitelná.

Chci se zaregistrovat

Často kladené dotazy

Musím být studentem vysoké školy?
Pro tvoji účast na profesní stáži Global Talent nemusíš být studentem vysoké školy. Stáže jsou možné a vhodné i pro absolventy. Podmínkou je ale věk od 18 do 30 let a ke většině stáží je potřeba bakalářský titul.
Jakou úroveň angličtiny budu potřebovat?
Bez angličtiny alespoň na úrovni B2, ideálně C1, se neobejdeš. Na stáži budeš se spolupracovníky, zákazníky nebo studenty komunikovat v angličtině. V některých zemích po tobě mohou chtít i nějaký další cizí jazyk.
Jak dlouho trvá profesní stáž?
Profesní stáže mají většinou dobu trvání 6 až 18 měsíců, aby ses stihl zaučit a zvyknout si na nové podmínky. Někdy jsou stáže Global Talent i kratší - hlavně v oboru výuky najdeš i stáže trvající jenom kolem 3 měsíců.
Jaké dostanu finanční ohodnocení?
Za svoji stáž dostáváš plat, který odpovídá životnímu standartu dané země. Třeba v Indonésii bude mzdové ohodnocení odlišné než v Nizozemí. Plat ti vystačí nejen na ubytování a jídlo, ale i na cestování ve tvém volném čase.
Jak dlouho trvá, než si najdu stáž?
Registrací získáš přístup k tisícům stáží z celého světa a je na tobě jak rychle si najdeš tu, která tě zaujme. V případě některých zemí musíš počítat i se zdržením kvůli vízům. My ti ale s hledaním stáže a vyřizovaním potřebných dokumentů pomůžeme.
Platí se za stáž nějaký poplatek?
Za profesní stáž se platí zprostředkovací poplatek, který momentálně činí 8990 Kč. Tento poplatek platíš až ve chvíli, kdy máš stáž v zahraničí nalezenou a máš ze zahraničí potvrzeno, že s tvojí účastí na stáži počítají.
Chci se zaregistrovat

Příběhy našich stážistů

X

Přihláška

Odesláním přihlášky získáš přístup k celosvětové databázi dobrovolnických i profesních stáží. Přihláška je zdarma a k ničemu tě nezavazuje.