O YouthSpeak

YouthSpeak Forum je platforma pro všechny, kterým není udržitelný rozvoj lhostejný. Mladí lidé z celé České republiky mají možnost prezentovat své nápady a projekty před zástupci firem, start-upů, neziskových organizací a veřejnosti. Cílem YouthSpeak je proměnit mladou iniciativu ve skutečné akce.

YouthSpeak: Výzva za udržitelnost

Změnili jsme se. Letos bude konference o trochu jiná. Spojili jsme se s firmami a organizacemi – a vytvořili jsme koncepty projektů, na kterých budeme společně s tebou pracovat. Přijmeš naši výzvu?

Kdy a kde?

V důsledku Koronaviru (COVID-19) se akce přesouvá na podzim 2020. Pro víc informací sledujte event na facebooku nebo tuhle stránku. 

Agenda

I tento rok se můžseš těšit na přednášky a diskuze s firmami jako je Coca-Cola, Plzeňský Prazdroj nebo Unilever, které ti při tvorbě projektů poskytnou profesionální náhled a pomoc. Společně s partnery jsme pro tebe připravili zadání projektů, na kterých budeš pracovat společně se svým týmem mladých a odhodlaných kolegů.

Hlavní partneři a projekty

Připravujeme…

Jaké je naše letošní zaměření?

Konec hladu

Špatná výživa způsobuje téměř polovinu (45 procent) úmrtí dětí mladších pěti let, to je 3,1 milionu dětí ročně.

Responsible Consumption And Production

Za rok lidstvo vyplýtvá nebo jinak znehodnotí 1,3 miliardy tun potravin.

Zdraví a kvalitní život

Navzdory globálnímu zlepšení umírá stále více dětí v jižní Asii a subsaharské Africe. Čtyři z pěti úmrtí dětí mladších pěti let se týkají těchto regionů.

REGISTRACE

Zaujala tě naše vize a chceš také smysluplnou cestou přispět k Cílům udržitelného rozvoje? Zaregistruj se a můžeš spolu s námi vykročit vstříc celosvětové výzvě!

Pro víc informací sleduj náš facebook event

Máš dotaz? Neváhej a napiš nám na youthspeak@aiesec.cz

Lokální akce

Letos se můžeš zapojit do akcí i přímo ve tvém městě, kde se dozvíš více informací a potkáš se s lidmi, kteří sdílejí tvůj zápal měnit Česko k lepšímu – a udržitelnějšímu.

Hlavní PartneŘI

PARTNEŘI

Sleduj náš event na facebooku a měj vždy aktuální informace
👇👇👇