AIESEC CUNI Praha

AIESEC CUNI Praha je nová, dynamicky se rozvíjející pobočka v rámci mezinárodní studentské organizace AIESEC. Působí na půdě Karlovy Univerzity v Praze s podporou rektora Tomáše Zimy. Umožňujeme studentům této školy poznávat svět a objevovat svůj potenciál na dobrovolnických a profesních stážích po celém světě.

V rámci projektu SPEAK, na který sem každoročně přijíždí několik zahraničních stážistů, poskytujeme studentům možnost vylepšit své jazykové schopnosti skrze konverzační kurzy. Veliké popularity dosáhla událost Speak Dating, skrze kterou mohou studenti poznat zahraniční dobrovolníky v neformálním prostředí.

Díky projektu Edison jsme poskytli 5 školám možnost seznámit jejich studenty se stážisty z různých koutů světa a ukázat tak, jak důležité je mezikulturní porozumnění mezi lidmi.

Studentům se dále díky naší organizaci otevírá možnost navštěvovat akce na téma osobního rozvoje v rámci cyklu AIESEC Youthquake. Aktuální informace o podobných akcích a o projektech naší organizace naleznete na facebookové stránce AIESEC CUNI.

CUNI pobočka

Náš blog