Úvod > Blog > Aktuality > PRVÁKOVINY aneb jak úspěšně proplout prvním ročníkem

PRVÁKOVINY aneb jak úspěšně proplout prvním ročníkem

09. 08. 2016[avatar]Plzeň
Je jedno zda svůj volný čas po maturitě trávíš chytáním Pokémonů, anebo se oddáváš sladkému nic nedělání. Vy všichni, bez rozdílu oboru studia, na který jste byli přijati na ZÁPADOČESKÉ UNIVERZITĚ, byste měli na malý okamžik zbystřit zrak.

 

 

Možná právě v tuhle chvíli neřešíš, kdo vedle tebe bude sedět v září na přednáškách a je ti jedno, s kým budeš do menzy chodit na jídlo. Brzy ale zjistíš, že při hledání té správné budovy, kde probíhá výuka, by se ti kontakt na někoho staršího a zkušenějšího hodil. Nemluvě o tom, kdyby ti byla známá alespoň jedna z tváří, které míjíš po chodbách školních budov.

IMG_0294 IMG_0193 IMG_0372

Nečekej na to, až začne školní rok a bude padat listí. Pojeď s námi na PRVÁKOVINY – 3 denní akci pro všechny studenty prvních ročníků na ZČU. Máš tak jedinečnou příležitost poznat studenty ze svého ročníku, získat cenné rady a tipy od starších studentů a v neposlední řadě zjistíš, jak to nejen na univerzitě chodí. Těšit se můžeš na teambuildingové aktivity, sportovní hry a naučné workshopy zaměřené na seberozvoj. Chybět nebudou ani večerní párty a posezení u táboráku.

Zúčastni se 16.-18. 9. 2016 Prvákovin a užij si svůj studentský život naplno.

                                                          ► FB: http://bit.ly/PRVAKOVINY-ZCU

     ► Registruj se do 31. srpna: http://bit.ly/PRVAKOVINY-registrace

[fbcomments count="off" num="5" scheme="light"]