Tomáš Buchwaldek

Projektový manažer

E-mail: tomas.buchwaldek@aiesec.cz

Tradiční výzkum mapující představy studentů o svém potencionálním zaměstnavateli, který probíhá již od roku 1994 a je pořádán ve spolupráci s projektem Zaměstnavatel roku a agenturou Tambor.

Jak The Most Desired Company probíhá?

Průzkum probíhá na různých Vysokých školách a Univerzitách po celé České republice. Průběh funguje naprosto nezávislým způsobem, kde iniciátor průzkumu, studentská nezisková organizace AIESEC, zajišťuje propagaci, data jsou zpracována profesionální marketingovou agenturou Ipsos Tambor.

Novinky letošního roku:

  • Navýšení vzorku na 5 tisíc respondentů z téměř 3 tisíc v minulém roce.
  • Response budou probíhat pouze prostřednictvím online dotazníku.
  • Rozšíření odpovědí i o hodnocení úrovně vzdělání a zpětné vazby jednotlivých fakult Vysokých škol a Universit.

Jaký je přínos pro Vaši školu?

V případě participace na projektu Most Desired Company pomůže Vaší škole v zjištění přehledu zaměstnaneckého trhu a zjištění, to jaké jsou preference a trendy mezi studenty. Konkrétně zjistíte:

  • o které firmy a společnosti mají studenti zájem.
  • zjištění profilů mezi studenty (jejich proaktivita nad rámec studia, již získaná praxe, vybavenost jazyky, a další).
  • obdržení komplexní zpětné vazby s hodnocením výuky, i s návrhy zlepšení od studentů.
  • srovnání spokojenosti mezi s výukou v rámci všech universit a VŠ.

Jaký je přínos pro Vaši společnost?

Účast v průzkumu může přinést Vaší společnosti především tyto benefity:

  • analýza podvědomí a zájmů studentů na Univerzitách v ČR.
  • porovnání úspěšnosti propagace Vaší společnosti na jednotlivých školách.
  • srovnání firem v sektoru a porovnává s konkurencí.
  • jako partner AIESEC Česká republika získáte kompletní analýzu průzkumu.
  • prezentace Vaší společnosti, vedoucí ke snížení nákladů na propagaci.

Jaký je přínos pro studenty?

Pokud student se vyjádří na současnou situaci vyplněním dotazníků, automaticky získává tyto možnosti:

  • přímého oslovení z řad společností (např. Shadowing,…).
  • slosování o iPod Touch.
  • získání zahraniční odborné stáže.
  • výstup s hodnocením vlastního profilu.
  • ovlivnění zapojení společnosti na studentově škole a zpětnou vazbu s hodnocením výuky.

Kdy bude projekt probíhat?

Průzkum probíhá vždy jednou za rok vždy v první půlce roku. V roce 2012 probíhá hlasování pro studenty od začátku ledna až do konce dubna 2012. Slavnostní vyhlášení proběhne při příležitosti vyhodnocování Zaměstnavatele roku 2012, které se uskuteční v druhé polovině května.

Co je potřeba udělat pro účast Vaší školy na projektu?

V případe zájmu o průzkum The Most Desired Company nebo o více informací, prosím neváhejte a kontaktujte nás!

Webové stránky průzkumu The Most Desired Company: mdc.aiesec.cz

Sledujte The Most Desired Company na Facebooku!

Comments are closed.

© AIESEC Czech republic 2012 | Kontakt | Tiskové zprávy | AIESEC International | nahoru ↑ Tvorba www stránek Tvorba www stránek, kvalitní webdesign